معرفی اعضا هيئت مديره انجمن صنفی مسئولين فنی بهداشتی دامپزشک استان تهران


1-دکتر وحيد سرلک(رئیس هیئت مدیره)

دارای 11 سال سابقه کار در امر مسئول فنی بهداشتی در مراکز بسته بندی مرغ،ماهی و گوشت و نظارت در کشتارگاه طیور.دارای سوابق فرهنگی از قبيل:رئيس انجمن اوليا و مربيان مدارس ابتدائی،راهنمائی و متوسطه در ناحيه 3 کرج.معتمد و عضو شورای  آموزش و پرورش شهرستان کرج در دو دوره.
عضو مرکزی انجمن اوليا و مربيان آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران.

2-دکتر احمد شهراسبی(نایب رئیس)

سرپرست دامپزشکی جهاد شهرستان شهريار در سال 62 و 63.مدير عامل منتخب سازمان صنایع ملی در شرکت دارو سازی دکتر عبيدی.کارشناس سل و بروسلوز سازمان دامپزشکی شهرستان شهريار65-69.کارشناس و مسئول پيشگيری و درمان شرکت کشت و صنعت بانک ملت.مسول فنی کشتارگاه طيور از سال 74-87.درای سابقه فعاليت در بخش درمان به مدت دو سال.


3-دکتر حسين مسعودی(عضو هیئت مدیره)


متولد 1334 خرم آباد.دارای ليسانس علوم از دانشگاه افسری امام علی،دکترای دامپزشکی از دانشگاه تهران.درای35 سال سابقه کاری در امر مديريت و فرماندهی واحد های نظامی و بهداشت مواد غذایی در ارتش.4 سال سابقه کار در سمت مسئول فنی بهداشتی در کشتارگاه های طيور و مدت 80 ماه حضور در خطوط مقدم جبهه،جانباز جنگ تحميلی و فرزند شهيد.

4-دکتر رحيم محمدی (دبیر انجمن)

متولد 1355، فارغ التحصيل دانشگاه آزاد شهر کرد،سابقه فعاليت در بخش درمان يک سال،مسئول فنی بهداشتی در بسته بندی ماهی و ميگو يک سال،3 سال مسئول فنی بهداشتی کشتار گاه طيور.عضو هيئت مؤسس انجمن صنفی مسئولين فنی بهداشتی دامپزشک استان تهران و
 هم اکنون به عنوان دبير اين انجمن.

5-دکتر بهنام واحدی اردبيلی(خزانه دار)

متولد 1344، فارغ التحصيل دانشگاه تهران در سال 71،دارای سابقه تدريس در دانشگاه به مدت يک سال،3 سال کار در اداره دامپزشکی،13 سال سابقه کار در کشتارگاه طيور پرنده پرداز.مشاور در امر تغذيه و پرورش در دامداريها.


6-دکتر افشين متقی فر(عضو علی البدل)

متولد 1349 تهران.با هشت سال سابقه کاری.دارای ديپلم بازرسی گوشت از سازمان دامپزشکی،فعاليت در کشتارگاه طيور زنجان و مسئول فنی در کشتارگاه دام ميثم.
همکار با دانشگاه آزاد کرج و گرمسار در زمينه های علمی و کمک در زمينه تهيه مقالات علمی و پايان نامه ها.
همکاری با اداره کل دامپزشکی استان تهران در زمينه اجرای دوره های باز آموزی واحد های کشتارگاه دام بزرگ.

7-دکتر مجتبی بيدی(بازرس)
متولد 1351.درای مدرک کاردانی دامپزشکی از دانشگاه آزاد گرمسار و دکترای دامپزشکی از دانشگاه آزاد کازرون.
کارشناس بهداشت مواد غذايی در معاونت بهداشت فرماندهی بهداری سپاه به مدت 2 سال.2 سال مسئول فنی در بسته بندی گوشت مرغ و گوشت قرمز.6سال مسئول فنی بهداشتی در شرکت شيلات خليج فارس نوين.

توضيح:

به پاس زحمات فراوانی که آقای دکتر بيژن جهانبانی برای تأسيس اين انجمن در هيئت مؤسس آن کشيدند ذکر نام و معرفی ايشان را ضروری دانستيم.

متولد 1344 تهران.فارغ التحصيل دانشگاه شيراز.دارای سابقه فعاليت 18 ماهه در اداره دامپزشکی،10 سال سابقه فعاليت در کشتار گاه طيور.کار در کارخانه توليد خوراک دام و طيور.مسئول فنی در کارخانه سوسيس و کالباس،مراکز قطعه بندی و بسته بندی گوشت قرمز و گوشت مرغ.
عضو کميته بهداشت مواد غذايی نظام دامپزشکی استان تهران.عضو هيئت مؤسس انجمن صنفی مسئولين فنی بهداشتی دامپزشک استان تهران.


نوشته شده توسط انجمن صنفی مسئولين فنی-بهداشتی دامپزشک   | لینک ثابت |